mafyba

Je naše vláda spravedlivá ke všem skupinám obyvatel nebo jenom k nekteré skupině obyvatel?

Nejlepší odpověď
Conchus

Osobně si myslím, že i když jsme si všichni rovni, tak někteří jsme si rovnější. Totální rovnost by byla asi jen v limitní demokracii a k té se budeme nanejvýš jen blížit.

Další odpovědi
zl@tk@

Spravedlivá je, ale jenom k sobě. Na ostatní lidi kašle zvysoka a lidi je zajímají jem před volbami kdy je potřeba sehnat dost hlasů.