sejtanka

Je nás tu registrovaných jistě víc než tisíc lidiček,odpovídá asi třicet lidí,kde je ten zbytek?

Nejlepší odpověď
Drap

To je přece jasné........­.....viz dřívější otázka… Ti co neodpovídají jsou z Čech.

Další odpovědi
panenka

Možná toho mají hodně a nemají tolik času zde trávit jak my ostatní.

BEAES

Bývalo tu aktivních více lidí,ale časem to většinu přestalo bavit a chodí jen občas. Uživatelé se tu dost napadali, vznikaly z toho často hádky. Někoho to jen omrzelo, občas koukne, ale moc nepřispívá. Hodně uživatelů se chtělo jen na něco zeptat a nechtěli být anonymní,tak se registrovali, ale už sem nechodí…je to různé.

SajmonModer

Taky mě to štve, že je nás tu aktivních tak málo.

antík

nojo,pěkná otázka :D,máš palec nahoru,pokudj sem nevyčerpal limit,no a tohle je pro mně něco jako facebook,zapnu pc a jdu skontrolovat odpovědi :D

Jsemtady

Všechno jim zaberete, jste zkrátka šikuly 🙂