ReHu

Je nás tady více kuřáků? Či nekuřáků?

Mám na mysli pravidelné kuřáky, ne jen sem tam jednu za týden 🙂
Doplňuji:
Super, mám radost že ve vedení jsou NEKUŘÁCI :D :D :D.
Já k nim patřím taky :D

Nejlepší odpověď
BEAES

Nekuřačka

Další odpovědi
anonym

já nevím jestli jsem kuřák nebo nekuřák,asi něco mezi,kouřím jednu cigaretu denně a to jen ráno ke kávě jinak vůbec
Pardon,nevšimla jsem si toho dodatku,opět nemůžu najít brýle

tomash

Tady jeden zapřísáhlý nekuřák.

quentos

jsem se toho svinstva v životě ani nedotk a ani nehodlám.

otázka už tu padla několikrát, tak stačí spočíst a udělat statistiku ;{)>

www.odpovedi.cz/o­tazky/koureni-cigaret

www.odpovedi.cz/o­tazky/kurak-nebo-nekurak

www.odpovedi.cz/o­tazky/otazka-pro-kuraky-kourite-i-na-kole-nebo-kdyz-dobihate-napr-mhd-ja-to-videla-a-dost-me-to-prekvapilo
Doplňuji:
martina1: kdo je to odnaučený nekuřák? ten, kdo se odnaučil nekouřit? ;{)>

panenka

Já jsem Rehu nekuřák.

Jahoda

Jsem nekuřačka 🙂

PostApMan

Jsem pravidelný kuřák, pravidelně denně vykouřím tak půlku krabičky o 20 cigaretách – to není vytahování, to je politování hodné.

Ale myslím, že je tady více nekuřáků – mám to tušení :)
Pro Quentos : třeba se za tu dobu mohlo něco změnit, hodně lidí přestává kouřit a někdy mi přijde že ještě více začíná, oproti těm cenám dnes.

Miroslavst

Kuřák čoudivý.

Džanička

Teď už jsem 4 roky nekuřačka.Před tím jsem kouřila 10 let krabičku denně,dostala jsem astma,pak nějaké hospitalizace na plicním a kapačky.Potom přišlo těhotenství,a já kouřit přestala.Trvalo mi to jen 2 týdny a během nich jsem vykouřila jen 3 cigarety.Děti mám obě zdravé,a ejhle i to astma mi po měsíci nekouření zmizelo.

oskar

Jsem rád,že nekouřím a lituji kuřáky.

aramah

Není třeba kuřáky litovat pane Oskar,paní Burak jednu cigaretu denně? držím palce u mne to taky tak bylo, z kraje.Jo a jak už jsem psala jsem kuřák.

martina1

Já jsem odnaučený nekuřák,ale někdy,když mám splín,tak si zapálím doutník.

deny555

kuřák,ale litovat nepotřebuji,každý jsme strůjcem svého štěstí,nebo ne?

kapka

Nekuřačka zapřísáhlá.

anonym

Myslím,že kuřáků je tady víc hlavně mezi mládeží,ti starší se snaží odnaučit a mladší se to učí!Já střídám cigarety s elektronickou cigaretou..5 nor­málních, v práci nesmím kouřit tak kouřím el.cigaretu.
Mám příchuť káva a tabák, chutnají i ke kafi.