sisinec123

Je náročná malpa kapucínská?

Co obnáší její chov? Je potřeba věnovat jí hodně času? Má s ní někdo zkušenosti?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano je velmi náročný. Měla by jsi mít vyjimku pro chov primátů. Zabezpečit vhodné podmínky v běžném bytě spíše nelze. Dale i krmení a péče o ni je velmi náročná. Pokud už ano, je třeba si vychovat malpu sám od mláděte. V prvním roce života potřebuje péči snad větší než détě a to 24 hodin, každý den.

Další odpovědi
gecco

Dokud sji nechovala tygra, nepokoušej se o chov opic…
Je to asi tak náročné, jako chovat děcko, vlastní děcko!!!
___
Není to plyšák!!!

terry

Jak se zde již píše, není to plyšák. Chov je velmi náročný, cena je 15000Kč. K chovu je nutné povolení k chovu zvířat vyžadující zvláštní péči, které uděluje veterinární správa. Veškeré info ohledně povolení najdete na stránkách Vaší místně příslušné veterinární správy.