Je na tomto mladíkovi znát umění nebo jsou to všechno jen obyčejné triky?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=E2lNz1LqY­yQ
Doplňuji:
Každý si představuje pod pojmem umění něco jiného,já toto také považuji mj.za umění Drape.
Někdo maluju,píše knihy a podoně,jinej má nadání na něco jiného.
Ale umění to je taky.

Nejlepší odpověď
annas

Umění je lidská činnost, která vytváří především estetický obraz skutečnosti,

V jiném slova smyslu, pak se dá umění brát jako obor lidské činnosti – tedy dovednost, obratnost, zručnost atd..

Takže v ukázce nejde o umění v pravém slova smyslu – o estetické působení, ale o určité schopnosti.

Další odpovědi
Adula.57

Je to hodně dobrý trik se střihem. Tenhle kluk má prostě talent na odhad dobrýho střihu a má hodně dobrých nápadů, jak to využít. Na internetu bude ale víc takových, ale tenhle má těch dobrých střihů hodně, takže je trochu známější.

led

Dobrý filmový strih je kus umenia.
Preto sa známy Oscar udeľuje aj za najlepší filmový strih
Tento rok ho získal Tom Cross za film Whiplash
V nominácii boli aj tieto filmy a ich „strihači“:
Boyhood – Sandra Adair
The Imitation Game – William Goldenberg
The Grand Budapest Hotel – Barney Pilling
American Sniper – Joel Cox, Gary Roach
odkaz na celý zoznam ocenených:
The 87th Academy Awards Oscars 2015 http://www.the­guardian.com/fil­m/2015/feb/23/os­cars-2015-list-of-winners
Doplňuji:
Vo vašej ukážke nie sú triky, ale filmové strihy.

Drap

Nechápu, co si představuješ pod pojmem umění. Toto má do umění hodně daleko.