Foks

Je na světě víc dobra nebo zla?

Nejlepší odpověď
ten který je

Připadá mi že poslední dobou je zlo na postupu.To musí vnímat každý.
Líbí se mi jeden citát.

„Teď když jsme se naučili létat v povětří jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jen jediné – naučit se žít na zemi jako lidé.“

Autor:George Bernard Shaw

Další odpovědi
Agneta

Zatím ještě dobra:D

marci1

Dobra, ale bohužel je mnoho zlých lidí, kteří mají moc. ☹

dudu

Náš svět i celý vesmír přes zdánlivý chaos vyžaduje harmonii. Když někdo někde „drcne“, jinde se to zase musí oddrcnout. V zásadě je to tedy fiftyfifty.

johana 56

Zdá se mi, že dobro začíná být unaveno věčným zápolením…

„ V rohu map z 15.století bývá prázdný prostor bez tvaru a jména, kde jsou napsána tři slova: hic sunt leones. Onen temný kout je i v člověku. Vášně obcházejí a bouří kdesi v nás, a v tomto temném prostoru duše lze oprávněně říci: zde jsou lvi.“

Fjodor Michajlovič Dostojevskij

Drap

Nelze odpovědět. Musíš nejdříve definovat odkud pokud je dobro a kde začíná zlo. Potom by bylo možné odpovědět. Musíš však počítat i s tím, že co je pro někoho dobro, může být pro jiné zlo.

zjentek

Podle východních filozofií by to mělo bejt vyvážený.

jstastny

Dobro a zlo jsou relativní.

anonym

Ve světě nevím, ale na odpovedi.cz zatím převládá dobro!

dobytek007

Zlého dobra.