Rakira

Je na střední (kadeřnickou) školu potřeba notebook?

Zajímalo by mě, jestli na střední kadeřnickou budu potřebovat notebook ve škole (popř. jaký notebook by byl do školy nejlepší), nebo jestli mi notebook bude ve škole k ničemu a budu ho využívat spíše na intru jen tak.
Díky moc!
PS. Kdybyste věděli o nějakém lepším notebooku do 10 tis. s matným displejem a přiěřenou pamětí, tak prosím o tip. Dik

Nejlepší odpověď
Quimby

Se zeptej v té škole.
Ale řekl bych, že ne, k čemu? U nás na střední(gympl) byly notebooky na většině hodin zakázané, takže poznámky si člověk dělal prostě na papír.