je na obalu tohoto léku Braillovo písmo?

a jestli ano jaký to má význam že je jen na obalu,ale na příbalovém letáčku už ne,kde je napsáno dávkování,na co se lék používá a vedlejší účinky
http://img.na­dapenny.com/t20/110­23/nadap033608723­760231.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

To taky nechápu,asi předpokládají,že jim užívání,dávkování poradí v lékárně při prodeji.

Další odpovědi
Miroslavst

Ano je to Brailovo písmo.
Tak stejně je na bankovkách a minule jsem ho viděl i na stání na autobusovém nádraží.