Džanička

Je na netu něco takového?

Nevíte jestli na internetu existují nějaké stránky,abych zadala dvě různá města a vypočítalo mi to kolik je mezi nima km,autem ne vzdušnou čarou.Díky

Nejlepší odpověď
HOMER

ano je.(odkaz ve zdroji).V pravo nahoře je plánovač trasy…

Zdroj: http://mapy.cz/

Další odpovědi
mojitek

kdyz si najedete na ty MAPY.CZ , tak vpravo nahore mate moznost „planovac trasy“ . Zadate do kolonky misto startu a do druhe kolonky zadate cil.Muzete si jeste navolit,jestli chcete jet plac.useky(dalnicni znamka),nebo neplac.useky,nebo nejrychlejsi trasu,nebo nejkratsi trasu.PS: zadejte nejrychlejsi trasu. Ukaze Vam to trasu cesty a delku trasy i s popisem te trasy.