JájsemRaibek

Je na místě omluva při použití toalety?

Pokud muž zajde na toalety, stoupne si mezi ostatní močící muže k pisoáru a najednou si hlasitě upšoukne, je na místě omluva nebo k tomu toaleta slouží a proto bez omluvy?

Nejlepší odpověď
redy

Někdy to ven musí, a toaleta se mi zdá vhodná. Omluva by asi vylítla sama 🙂

Další odpovědi
Alesh

Podle mě v tomto případě omluva není na místě neboť je to místnost pro takovéto akce (jak) stvořená. Zrovna tak se nebudeš omlouvat, pokud budeš sedět v kabince, s*át a u toho budou vznikat pdru podobné zvuky, neřku-li prdy samotné!

zjentek

V takovou chvíli je na místě otázka- kdo to! Rozhodně nemlčet.

briketka10

Hmm „zjentku“, ale všichni psi mlčí a víš přeci,
když prdí, jak smrdí, tak já to vím přesně ten
náš malej smraďoch, když si upšoukl, tak si učuchl,
pak zamával ocáskem a zdrhnul, nás nechal v tom
pušinci.
Ta Tvá Fanynka je taky Yorkšírka prdí có že mám
pravdu 😁

zjentek

briketka- tohle ale čuchám tuze rád, jednou mi to bude chybět ..proč jsem zase v „uvozovkách“?

redy

Alesh on není v kadíbudce, on stojí mezi---- kolik se vás tam vejde? 😁

Alesh

Však píšu, že kdyby seděl, ne že sedí… většina veřejných hajzlíků opravdu nemá zvukotěsné kabinky, takže u mušlí je slyšet, co v kabinkách je vydáváno za zvuky.

JájsemRaibek

Jak kde, v Kauflandu dva, v hospodě třeba 5 i víc. :D

redy

Tý brďo, to je dost 🙂