Kralomilka

Je na letišti problém s roztokem z nevyvolaných fotek do polaroidu instax?

Jde mi o to, jestli není náhodou na letišti problém s tekutinou, kterou obsahují nevyvolané fotky do polaroidu, konkrétně do Instaxu. Mám v plánu si s sebou brát několik balení a nechci aby mi bylo vše zabaveno. Bohužel na internetu ohledně tohoto nemůžu nic dohledat. Cestujete někdo s polaroidem? Je s tímto nějaký problém? Děkuji.

Odpovědi
mosoj

http://www.csa­.cz/cs/portal/in­fo-and-services/travel-information/se­curity-regulations.htm