Je můj výpočet správný ?

1+1= 69

Nejlepší odpověď
Lucijej

Ale pouze za přepokladu, že oba sčítanci jsou kladně naladěni k sumaci.

Další odpovědi
quentos

Součet těchto sčítanců se mění v závislosti na délce sčítání. Nejdřív je to neustále 69, pak najednou 3, a po několika desítkách let (často i dříve) náhle 96.

jermeister

pokud jste hodně nadržený tak ano :D

led

Všetko záleží od uhlu pohľadu…
…aj v matematike množina A a množina B môžu vytvoriť spolu zjednotenú množinu 69

Sůwa

V některých případech to tak být může 🙂

M.

Tak kdy. Občas může být i 1+1=3.
Doplňuji:
*Jak.