misela

Je muj syn mezinarodne hledany?

dekuji za odpoved a chtel bych se optat zda se da nejak zjistit pres internet jestli je muj syn mezinarodne hledany ci ne..dekuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Milá uživatelko miselo,
tak syna se ti hledat zachtělo.
Zkus tedy stránky policie,
tam to různými živly žije.
Pokud ne, tak interpolu stránky,
i tam mají hledaní své schránky.
Může být hledán a nenajdeš ho přeci,
někdy policie nezvěřejňuje tyto věci.
Je to proto, aby se tam neviděl,
a třeba v jihoafrické republice nezmizel.

Další odpovědi
atriplex

Databáze osob vyhlášených v ČR je přístupná na internetu. Pokud osobu hledá jiný stát a to přes Interpol, Europol nebo v rámci „šengenu“, je tato osoba v evidenci i v ČR. Tedy: pokud na přiložených stránkách Ministerstva vnitra ČR jméno svého syna nenajdete, není v pátrání v žádné zemi, se kterou má naše republika smlouvu.

Zdroj: http://aplika­ce.mvcr.cz/vo­zidla/patrani/in­dex.php

delabrutale

Je hledaný! Ač neznám jeho jméno, tak věřím že je! :)