Jančaa

Je můj nález na páteři na důchod ?

L páteře – spondylolistesa L4 / 5 II.st.při spondylolýze.Toto ukázal rtg snímek a vyšetření s CT ukázalo toto : v oblasti L4–5 je posun obratlů proti sobě až o 8mm (mají být v zákrytu), kombinovaná s výhřezem ploténky. Další výhřez plotny je o etáž níže L5-S1 – také 8mm.Nevím kde mě s tímto nálezem zaměstnají moc toho nezvládám.

Nejlepší odpověď
HANKAso

Nevím to přesně,ale našemu za sousedovi našli pomocí CT stejný nález.Dali mu pouze invalidní důchod.Takže nevim třeba dostanete i duchod.