admiralka1

je možný že existujou upíři a duchové(upíři jako lidé)

Nejlepší odpověď
Alesh

Upír je definován jako osoba, která mj. pije krev. Takových lidí jsem už pár v životě potkal. 🙂

Další odpovědi
Drap

Ani o jednom z těchto druhů neexistuje žádný vědecký důkaz.

myšpulín

V dnešní době je všechno možný 🙂

GM

Duchové existují rozhodně jako třeba tzv. přivtělené duše, jsou lidé, kteří je umějí odvádět na místa kam patří. O upírech viz hrabě Drákula silně pochybuji, ale znám několik tzv. energetických u­pírů.

Kerberus

Přečtěte si zajímavou informaci.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-byli-upiri-jde-opravdu-jen-o-legendy-nebo-se-najde-nejake-vysvetleni-pro-jejich-existenci