Zlatý

Je možný vytvořit z USBček jeden disk?

Existuje nějakej program, kde by se daly spojit USBčka připojený do počítače v jeden jedinej disk? Když mám tři 16GB USBčka a jedno 32GB, tak že bych si je připojil do počítače a pomocí nějakýho softwaru z nich udělal 80GB harddisk, na který bych normálně nainstaloval systémy a fungoval?

Odpovědi:

Bronzový

Normálně si to naboucháš jako RAID 0 a 1 a jedeš. Ale pokud se ti jedno pole rozbije tak máš po datech.

Bronzový

Takto by meli fungovat Win8 ... ze by to meli sjednocovat, jen bych zacal s tim diskem a ty usb bych pridal az na konec, ale temer v tom nevidim vyhodu, navic dnesni cena disku .. nac to resit :-)

Bronzový

USB disky nejsou na takové harakiry určeny, limitem je tam především počet cyklů zápisu a čtení, rychlost taky nebude závratná. Pro 80GB je jednodušší, rychlejší a spolehlivější pořídit si SSD disk...

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Jsemtady: se jen ptám, jestli by to šlo, protože někomu montuju počítač z dílů co už se mi nehoděj, a mám tu 4 nevyužitý flešky, tak sem si říkal, že bych to zezadu jen napíchal do počítače, protože je to jednodušší než shánět starej funkční ide disk :)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.