Avatar uživatele
bolak

Je možný vytvořit z USBček jeden disk?

Existuje nějakej program, kde by se daly spojit USBčka připojený do počítače v jeden jedinej disk? Když mám tři 16GB USBčka a jedno 32GB, tak že bych si je připojil do počítače a pomocí nějakýho softwaru z nich udělal 80GB harddisk, na který bych normálně nainstaloval systémy a fungoval?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3954 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Normálně si to naboucháš jako RAID 0 a 1 a jedeš. Ale pokud se ti jedno pole rozbije tak máš po datech.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jsemtady

Takto by meli fungovat Win8 … ze by to meli sjednocovat, jen bych zacal s tim diskem a ty usb bych pridal az na konec, ale temer v tom nevidim vyhodu, navic dnesni cena disku .. nac to resit 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

USB disky nejsou na takové harakiry určeny, limitem je tam především počet cyklů zápisu a čtení, rychlost taky nebude závratná. Pro 80GB je jednodušší, rychlejší a spolehlivější pořídit si SSD disk…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Jsemtady: se jen ptám, jestli by to šlo, protože někomu montuju počítač z dílů co už se mi nehoděj, a mám tu 4 nevyužitý flešky, tak sem si říkal, že bych to zezadu jen napíchal do počítače, protože je to jednodušší než shánět starej funkční ide disk :)

před 3954 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek