bolak

Je možný vytvořit z USBček jeden disk?

Existuje nějakej program, kde by se daly spojit USBčka připojený do počítače v jeden jedinej disk? Když mám tři 16GB USBčka a jedno 32GB, tak že bych si je připojil do počítače a pomocí nějakýho softwaru z nich udělal 80GB harddisk, na který bych normálně nainstaloval systémy a fungoval?

Odpovědi
anonym

Normálně si to naboucháš jako RAID 0 a 1 a jedeš. Ale pokud se ti jedno pole rozbije tak máš po datech.

Jsemtady

Takto by meli fungovat Win8 … ze by to meli sjednocovat, jen bych zacal s tim diskem a ty usb bych pridal az na konec, ale temer v tom nevidim vyhodu, navic dnesni cena disku .. nac to resit 🙂

autacek

USB disky nejsou na takové harakiry určeny, limitem je tam především počet cyklů zápisu a čtení, rychlost taky nebude závratná. Pro 80GB je jednodušší, rychlejší a spolehlivější pořídit si SSD disk…

bolak

Jsemtady: se jen ptám, jestli by to šlo, protože někomu montuju počítač z dílů co už se mi nehoděj, a mám tu 4 nevyužitý flešky, tak sem si říkal, že bych to zezadu jen napíchal do počítače, protože je to jednodušší než shánět starej funkční ide disk :)