Avatar uživatele
bolak

Je možný věštit z ruky i opici?

Ta otázka je určená komukoliv kdo se v tomhle oboru vyzná. Máme tu místního experta, ale nemusí odpovídat pokud nechce, nicméně by mě její odpověď zajímala. Opice přece mají také čáry na rukou, čáru života, čáru hlavy, čáru osudu a nejspíš maj i čáru manželství > http://www.ufo­video.net/BIG­FOOTxSASQUATCHxHan­dsxFeetxlarge­.jpg

Děkuji za všechny odpovědi. Mokvavý.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Damiana, briketka10, anonym před 4100 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Ano. A to nejsem expert.
Jen je drobnost – které opici?
Na tu co mi chodí šmírovat do oken bych nejraději šáhl jedině násadou krumpáče, ale to se nesmí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Podle mého – proč ne.
Ale pochybuji, že by opice – na rozdíl od člověka – někomu „platila“ za za to, že z ní „dělá“ pitomce. A pak taky – onen šarlatán by asi opici vůbec těžko přesvědčil k tomu, aby ji to vůbec zajímalo.
Na druhou stranu – zvíře nemůže říct, že je to nesmysl, takže jsi pravděpodobně vymyslel další výnosný byznys pro majitele „věšteckých schopností“ aneb Poznám, jak vás má vaše opice ráda!
(Ony jsou také „opice“, u kterých to, jak to bude vypadat s jejich zdravím, osudem a vztahy poznáš na první pohled.)
http://img.cz­.prg.cmestatic­.com/media/ima­ges/750x750/Ma­y2009/513319.jpg?e3be

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Věštění všeobecně je natolik „složitá“ záležitost, že lze věštit třeba i rybě z ploutve, nebo žížale. 😁
Pouze je malinký problém při sdělování výsledků věštby ☹.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Problém vidím v tom, že opice nejspíš nemá pětistovku 🙂

před 4100 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:))

před 4099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

no jo, venkovane .., kdyz vy se mi ale tak libite ! :(

před 4100 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

:))) tos měla napsat do odpovědi, aby to viděli všichni..

před 4100 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

:))

před 4100 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

me staci, ze to ctete vy s manon !
P.S. joo, a venkovan ma od vcerejska zaluzie !!
:(

před 4098 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek