bolak

Je možný věštit z ruky i opici?

Ta otázka je určená komukoliv kdo se v tomhle oboru vyzná. Máme tu místního experta, ale nemusí odpovídat pokud nechce, nicméně by mě její odpověď zajímala. Opice přece mají také čáry na rukou, čáru života, čáru hlavy, čáru osudu a nejspíš maj i čáru manželství > http://www.ufo­video.net/BIG­FOOTxSASQUATCHxHan­dsxFeetxlarge­.jpg

Děkuji za všechny odpovědi. Mokvavý.

Nejlepší odpověď
venkovan

Ano. A to nejsem expert.
Jen je drobnost – které opici?
Na tu co mi chodí šmírovat do oken bych nejraději šáhl jedině násadou krumpáče, ale to se nesmí.

Další odpovědi
Damiana

Podle mého – proč ne.
Ale pochybuji, že by opice – na rozdíl od člověka – někomu „platila“ za za to, že z ní „dělá“ pitomce. A pak taky – onen šarlatán by asi opici vůbec těžko přesvědčil k tomu, aby ji to vůbec zajímalo.
Na druhou stranu – zvíře nemůže říct, že je to nesmysl, takže jsi pravděpodobně vymyslel další výnosný byznys pro majitele „věšteckých schopností“ aneb Poznám, jak vás má vaše opice ráda!
(Ony jsou také „opice“, u kterých to, jak to bude vypadat s jejich zdravím, osudem a vztahy poznáš na první pohled.)
http://img.cz­.prg.cmestatic­.com/media/ima­ges/750x750/Ma­y2009/513319.jpg?e3be

www

Věštění všeobecně je natolik „složitá“ záležitost, že lze věštit třeba i rybě z ploutve, nebo žížale. 😁
Pouze je malinký problém při sdělování výsledků věštby ☹.

Sůwa

Problém vidím v tom, že opice nejspíš nemá pětistovku 🙂

anonym

:))

anonym

no jo, venkovane .., kdyz vy se mi ale tak libite ! :(

bolak

:))) tos měla napsat do odpovědi, aby to viděli všichni..

manon

:))

anonym

me staci, ze to ctete vy s manon !
P.S. joo, a venkovan ma od vcerejska zaluzie !!
:(