Hafanana

Je možný update firmwaru Iphone 4?

Kamarád má Iphone 4 od Vodafone a narozdíl ode mne nemá v takovém tom menu s ozubeným kolem možnost updatu firmwaru. Já mám 4S a updatl jsem na 5.x a mám možnost i na iOS 6.

Může tedy být možný bez jailbreaku update Iphone 4?

Díky za odpovědi, kámoš je z toho nešťastný…

Odpovědi
beer

Zkušenosti s tímto telefonem nemám, ale ze zkušeností s Vodafone podporou vím, že mu jejich technická podpora (zdarma) kvalitně poradí. Jde-li to a jakým způsobem.
I bez volání lze ale navštívit technickou podporu na jejich stránkách.

marek.29

Jde o to, jakou má verzi firmwaru.. jestli neaktualizoval iPhone od té doby co ho má novej, tak ať tak učiní (připojit k PC > spustit iTunes > aktualizovat firmware) – po té se mu objeví tato položka v iPhonu. Aneb bude moct aktualizovat firmware i přímo z iPhonu.
Ty s novějším iPhonem tam tuto možnost máš – jelikož máš novější iPhone :) software se na iZařízeních aktualizuje a to přímo s upozorněním od výrobce (Applu) tudíž jailbreak není nutný :) ovšem po updatu, je nutný udělat znova jailbreak.. :(

Kdybys měl(a) ještě dotaz, napiš mi na marek.29(zavi­náč)seznam.cz mail. Rád ti odpovím ;)