bolak

Je možný se ve spánku udusit zubem?

Je možný, aby třeba člověk kterej trpí bruxismem si během spánku uštípnul kus zubu a udusil se jím?

Odpovědi
Damiana

Udusit se můžeš i slinou (zvlášť, pokud člověk trpí na spánkovou apnoe) nebo mouchou. Tak proč ne uštíplým tesákem.
Btw – Bruxismus je obvykle (pominu-li alkoholiky, kteří jím často trpí) hlavně psychická záležitost. Způsobuje ho úzkost, panický strach, stres a depresivní stavy.
Podaří-li se vypozorovat a odstranit příčiny těchto problémů, lze skřípání zubů dramaticky redukovat nebo úplně zmizí.

Drap

Tak velké zuby nikdo nemá, aby se jím udusil.

Michal Kole

prčo by ne, když ho vdechne a zapíchne se mu do krku a místo oteče

bolak

Damiana: já to taky někde čet, myslím v nominacích na darwinovu cenu, že se někdo udusil lžičkou vody, takže slinou to asi taky připadá v úvahu

tolik let už zbrkle sliním, je zázrak že se mi nic nestalo..

bolak

Drap: třeba když ho vdechneš…