bolak

Je možný „otužit“ tělo proti alergii?

V případě že má člověk alergii na nějakou látku, tak že by mu byla podávána mnohonásobně menším možství než je pro něj rizikové a postupně mu byla dávka zvyšována?

Nejlepší odpověď
mosoj

Je to otázka reakce imunitního systému člověka. Velice špatně regulovatelná oblast lidského těla.

bolak

mosoj: co to přesně znamená? že je to možný, ale ne u každého?