louhra

Je možný nějaký způsob ho získat zpět?

Před třemi lety jsem se vzdal řidičského průkazu z důvodu delší nemoci.Je možný nějaký způsob ho získat zpět?

Nejlepší odpověď
standa

…ještě bych doplnil odpověď ´člověka´ o tyto podrobnosti:

1. zajděte na ´váš´ dopravní inspektorát (kde jste se dočasně vzdal řidičského oprávnění) a vemte s sebou:

  • rozhodnutí o vzdání se řidičáku
  • občanský průkaz
  • fotografii (1 ks)

2. řidičák vám bude vydán bez přezkoušení

Tato problematika je řešena v zákoně o silničním provozu (zák. č. 361/2000 Sb.)
§ 114/2 , § 109/2.b, § 93/2.c

Zdroj: http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/silnicni-provoz/cast1h3d2­.aspx

Další odpovědi
člověk

pokud ses jej vzdal,bez doporučení lékaře,navštiv DI v místě bydliště,pokud ti to zakázal lékař,musí ti to odkázat /to je slovo co/
ale každopádně zajdi na uřad s papírama,které máš od žádosti o zrušení

Spiritus

jo.nová autoškola