zjentek

Je možný chytit z horka rýmu?

..nachladit se z horka asi těžko, že jo ;q

gecco jakto? V horku se můžu sevlíct, né?

Nejlepší odpověď
gecco

Rýmu? – jo – jde to velmi snadno…
Bez problému chytíš i angínu…
A nachladit se? – jasně, stačí, když pocitové přehřátí příliš kompenzuješ chlazením.
___
Horko je sfiňa…
Proti chladu se stačí obléct – s horkem nenaděláš nic…
________________
…„V horku se můžu sevlíct, né?“…
😉
A pomůže ti to?? – mně ne, snad ani kdybych se stáhnul z kůže…
:-OOO

Další odpovědi
briketka10

Když se napiješ ledového nápoje, tak
Tě bude bolet hned v krku a nachlazení
je na světě a sezení v průvanu v těchto
vedrech to samé :((

anonym

Rýma není nemoc – je to jen symptom. Teplota hýbe s metabolismem, imunitou, … Ovšem rovnici „chřipka/nachla­zení/nemoci = zima“ vymysleli neznalí. Neexistuje nemoc, kteroužto byste mohli diagnostikovat jen v jediném případu. On ten bacil nečeká na předpověď počasí… Streptokoky atd. – vše si jedinec nese s sebou celý život. Stačí chvilička a nemoc propukne. Oslabení organismu extrémní teplotou, rychlou změnou teploty, rychlou změnou klimatu, crash syndrom, zrcadlový syndrom, … Na této planetě neexistuje zdravý organismus. Jde jen o to, zda jedinec zrovna zvládá bojovat se všemi patogeny. Pročež můžete mít Rhinovirus/Ade­novirus a dalších 400 000 chorob…

ReHu

Jasně, že jo.
Jednou jsem to chytla v Chorvatsku. A studené nápoje nepila.
Bolest v krku, hlava, zvýšená teplota, …

anonym

Určitě můžeš,já jí chytil zrovna fčera,pčík!

zjentek

Jugar, když sám sebe tituluješ, tak aspoň dohlídni, ať to napíšeš správně a né že ti tam na konci věty po pé vypadne měkký i ..méně bystří tápou ;q

anonym

oni vědí,co myslím,

zjentek

tak pokud seš pičík anyway, tak to asi věděj ;)