Zlatý

je možný, aby mně pes četl přes rameno?

..proč by mně jinak dával tlamu na rameno, když čtu knihu nebo monitor?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Nevím jak Tvůj pes,ale můj čte se mnou,on trouba, neumí držet ani noviny či časák,natož knihu!!!Přitom jsem mu kolikrát říkal -polož si to na zem a jazykem obracej listy,myslíš že to udělá ? Je na toto moc línej!!!

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud přijmu myšlenku, že pes čet, pak není důvodu, proč by ti nemohl číst přes rameno...
;-))
Spíš si myslím, že prostě chce s tebou sdílet tvou činnost, což psi dělají (i když si nepočte)...
;-)

Pokročilý

Jasně, že čte. Proč by to jinak dělal?:-)

Bronzový

Podle toho co čteš. Pokud nějaké drby, tak si myslím že to čte se zájmem neboť je právě tento tisk určen převážně pro zvířata.

Zlatý

Zjentkuv pse, pokud tohle teď čteš štěkni, pak vyskoč na postel, pak zase skoč dolů, lehni si na záda a vyplazni jazyk a pak znovu štěkni.

Zjentku, jestli to všechno udělá, je stoprocentně jisté, ze si můj vzkaz přečetl. A cte vam tedy pres rameno. :)

Stříbrný

spíš chce upoutat tvoji pozornost,těžko bude umět číst.-)

Zlatý

Kdo ví, my mu do hlavy nevidíme. :-) Ale tlamu na rameno Ti asi spíše dává proto, že jsi v klidu, nešiješ sebou a on si to užívá. :-)

Bronzový

Podle mne je to způsob navázání vazby. Něco sleduješ a pes se dívá tam, kam ty. Pes sleduje svého pána a dívá se tam, kam jde on. Stejně tak jde pes tam, kde jeho pán.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.