Kart

Je možný, aby mě masožravá rostlina kousla do prstu?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
fcoop

Jo

Jak která. Takový opravdový predátor je Triphyophyllum peltatum. Kdysi jsem ji měl, odjel jsem na chalupu a zapomněl jsem ji nechat žrádlo.
Jak dokázala dosáhnout až do akvaria, a ke křečkům do klece – to nevím,ale fakt je,že rybičky zmizely a ze tří křečků zbyl jen jeden.
Ten byl evidentně v šoku a dlouho trvalo,než se přestal třást.
A tak šla kytka z baráku. Vzal si jeden známý, a ten mě po čase přestal zdravit.
On choval andulky......­.............­..tak nevím.

Další odpovědi
briketka10

Jo

ta písnička k tomu je výstižná
pápapapá chudáček brouček :(
http://www.you­tube.com/watch?v=2jMZSI3­6MNk
Doplňuji:
fcoop,
takže taková malá piraňa říkáš ??
krmit jen myšima jo a já si ji chtěla
pořídit a asi né ukousla by Ufíkovi třebas
čumáček to bych si neodpustila, ale bylo
by to zajímavý :))

huxa

Jo

Doplňuji:
dle toho jaká a dle toho, co považuješ za kousnutí. Dokáže ti sevřít prst, nemá ovšem zuby :) také ti tímto nijak neublíží, kdyby sis už hodně hrál na kořist, maximálně ti rozleptá prst.

anonym

Ne