Zlatý

Je možný, aby jeden uživatel tady beztrestně kazil reputaci některejch dalších uživatelů?

Jugar, smazal jsi mi úplně něco jinýho a až potom tu "srandu", co jsem na revanš musel napsat ..a když vyjdu z faktu, že "sranda" je v záchodě, tak kdo je kdo? Nechápu přesně..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

sice nerozumím, ale tvrdím, že někteří se zlatou plackou mají tento web jako koníčka a odpovídají na vše i když jejich odpovědi nejsou relevantní ale naopak mnohdy zavádějící.

Další odpovědi:

Zlatý

blbečkovia sa nájdu v každej komunite.

;-)

Zlatý

Dodnes jsem se domníval, že reputaci si buduje a kazí každý sám za sebe. Pokud pak jde o toho avizovaného kazitele a jeho stín, nemá vždy být problém pojmenován

Zlatý

Ano, je to možné a dokonce se tak děje, a to od té doby, co admin dělá mrtvého brouka.

Zlatý

1 - Ano, je to možné, pokiaľ sa nenájde niekto zodpovedný s právomocou nespratníka vylúčiť z komunity.
Kedysi v škole to bolo jednoduchšie, šiel do kúta a tak sa musel zúčastňovať vyučovania, ale čo dnes, keď sme v otvorenom kruhu?
2 - V takto veľkej komunite, ako je užívateľská základňa tejto stránky, tohto širokého spektra ľudských povách, sa vždy niekto, kto chce na seba upozorniť aj iným spôsobom než slušným správaním a doržiavaním ľudských pravidiel a kodexu a pravidiel tejto stránky, zneužívajúc teoretickú anonymitu internetu.
3 - Tu by sa mal admin vynoriť zo svojej ulity a "božským hlasom" vinníka upozorniť:
"Vidím ťa! Tak ako Boh (podľa Biblie) svojho najlepšieho anjela Satana, Čerta za trest uvrhol do podzemia, tak aj ty budeš uvrhnutý do zabudnutia!" A odvrhnutie do zabudnutia, nebyť na výslní, je najväčší trest pre takýchto internetových nespratníkov.

Hodně uživatelů si doslova vycucává otázky z prstu, jen proto, aby se leskly ve světle reflektorů, nejenom zlatí, ale je mi to celkem fuck.

Někdo kazí reputaci všem?Tak to určitě bude nějaká neohrožená alfasamice...

Stříbrný

Není to možné a nic takového se tu ani neděje.

Nikdo nemůže nikomu kazit reputaci (nejde to),
reputaci si může zkazit každý sám.

Tím samozřejmě nevylučuji, že by se o to nemohl někdo pokoušet,
nebo že by se někdo nepokoušel nějak poškozovat druhé…

Zlatý

Jasně, že jo.
A nejen to :-) :-) :-)

Zlatý

Budu kopírovat jednu, dvě věty s mým dodatkem: Jugare, tak se prosím tě zamysli a buď někdy sebekritickej.*
Za to ti dík.
*Jugarův výrok!

Reputaci nevím,ale vím,že Quentos ti opraví otázku a ty si budeš furt mlejt svojí,nikdy nezadáš otázku správně a ještě píšeš dost sprostá slova,jen si vzpoměň.
Nejdříve se podívej na sebe a pak kritizuj okolo.
Někdo se tu vydává za holku a je chlap,jinej tu má vécero nicků,tak si vyber na co máš chuť.
Vzpoměň si ,je to nedávno,já ti osobně nahlásil jednu tvojí odpověď,kde jsi byl sprotej a tys opáčil nahlášemním mých pěti otázek vzápětí.
Tak se prober.
Hraješ si tu na srandistu a když ti někdo něco napíše ve srandě,tak to nepochopíš.
To samé je to s tou výhrou,kdy já jsem vyhlásil,kdo uhádne tip jednoho zápasu a tys to vyhrál.
Byl jsem ochoten ti výhru poslat,sám si odmítl a jsou to 3 dny co mi to vyčteš,že jsem ti něco dlužen.
Tak se prosím tě zamysli a buď někdy sebekritickej.
Za to ti dík.

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

Ad dudu- proto já se domnívám zákonitě vždycky oddnes.

Zlatý

zjentek

Jugar, já tady ale jinak než ve "srandě" ještě nic nepsal ani nechápal, jenže tvý příspěvky moc "srandovně" nezní, včetně tý odpovědi tady v příspěvku. Tak zas nebuď takovej srandista, ať se lidé tady z toho neposrandí!

Zlatý

gecco

;-))

Stříbrný

Agneta

Pumík >>> zase něco nového s alfasamicí?:DDTakové věci můžou někoho urazit...

Zlatý

zjentek

myslel jsem toho středověkýho blba, kerej vám smaže solidní otázku, tupě vám to okomentuje v osobní poště a tím, že vás donutí reagovat, vám prakticky kazí reputaci na stránce.
Arygnoc, to já vím, ale proč konkrétně tady choděj blbečkovia v páru? Vem si axl a ocko, nebo badisco a ontola ..a teď tady ten pošuk a ta jeho hvězda ;)

anonym

Nakobyl - zavádějící na zcestí nebo zavádějící rodič dítěte?

anonym

arygnoc - ale no tak chlapci nehádajte sa.

Zlatý

zjentek

Pumik a ty už též zavři pysky..

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.