Avatar uživatele
bolak

Je možný aby člověk ve spánku zhubnul 1,2 kila?

Já šel včera spát a když jsem se probudil, tak se mi prakticky daly spočítat žebra. Je fakt že se mi celou noc zdálo o tom že jezdím na kole, ale že by to bylo tím…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Jikra, barnajka, anonym před 4528 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jikra

Já hubnu každou noc.Než jdu do peří tak se vážím a dopoledne když vstanu tak taky a je to rozdíl až 2 kila.Ale přes den to hravě doženu a večer sem zase na svejch.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Adri ..

Nejspíše se jen strávilo pořádně jídlo a tekutiny. Ráno je člověk vždycky „lehčí“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ja znam " cloveka " , ktera naopak ve spanku ztloustne o 1,2 kg a ani se ji nemusi zdat
" o zradle ". ! ☹ -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

je normální, že člověk ráno váží méně než večer před spaním :) tělo stráví všechno co jde a je to, proto se většinou doporučuje vážit hned ráno, protože výsledek není zkreslený :)
Mě se zase stává, že před den 1,2 kila přiberu… to už tak úsměvné není :D
Jinak když jsme u těch snů… jednou se mi zdálo, že běhám po ulicích v dešti a ráno jsem měla na džínách zaschlé cákance bláta o_O a že mě bolely nohy! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

No, super. Zítra řeknu šéfovi že se mně celou noc zdálo o práci, to jsem zvědav jestli ten vůl zaplatí přesčasy a noční příplatky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Tak toto je pěkná blbost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tíšek99

TO BYCH CHTĚL TAKY UMĚT ! :o(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek