bolak

Je možný aby člověk ve spánku zhubnul 1,2 kila?

Já šel včera spát a když jsem se probudil, tak se mi prakticky daly spočítat žebra. Je fakt že se mi celou noc zdálo o tom že jezdím na kole, ale že by to bylo tím…

Nejlepší odpověď
Jikra

Já hubnu každou noc.Než jdu do peří tak se vážím a dopoledne když vstanu tak taky a je to rozdíl až 2 kila.Ale přes den to hravě doženu a večer sem zase na svejch.

Další odpovědi
Adri ..

Nejspíše se jen strávilo pořádně jídlo a tekutiny. Ráno je člověk vždycky „lehčí“.

anonym

Ja znam " cloveka " , ktera naopak ve spanku ztloustne o 1,2 kg a ani se ji nemusi zdat
" o zradle ". ! ☹ -iv-

Ella

je normální, že člověk ráno váží méně než večer před spaním :) tělo stráví všechno co jde a je to, proto se většinou doporučuje vážit hned ráno, protože výsledek není zkreslený :)
Mě se zase stává, že před den 1,2 kila přiberu… to už tak úsměvné není :D
Jinak když jsme u těch snů… jednou se mi zdálo, že běhám po ulicích v dešti a ráno jsem měla na džínách zaschlé cákance bláta o_O a že mě bolely nohy! :)

lexx

No, super. Zítra řeknu šéfovi že se mně celou noc zdálo o práci, to jsem zvědav jestli ten vůl zaplatí přesčasy a noční příplatky.

Drap

Tak toto je pěkná blbost.

Tíšek99

TO BYCH CHTĚL TAKY UMĚT ! :o(