Daniel16

Je možnost, že by se ebola rozšířila v Evropě stejnou silou jako v západní Africe?

Nejlepší odpověď
dnb

Ne, i když není problém aby se šířila, nebylo by to tak rychlé jako tam. Čím více nakažených, tím rychlejší šíření. Muselo by se dostat do Evropy mnoho lidí nakažených ebolou, aby se rozšiřovala rychleji, to je ale naštěstí velmi nepravděpodobné až zcela nemožné.

Další odpovědi
mosoj

Určitě. Jenom to půjde pomaluji. Chtěl bych vidět doktora , který by tě šel ošetřit.
Jedině potom vyhlásit válečný stav.

Agneta

Ebola není nic jiného, než prachobyčejný mor, který tu už párkrát byl. To bylo ale ve středověku za jiných hygienických podmínek, než dnes. Všechno jasný ? :DDD

PetrXY

Ano i když si každý myslí, že jeho by se to netýkalo.