VTp

Je možnost u složenky A dodejka tak jako u C? Nebo jak to je?

Nejlepší odpověď
Hlada

To není z principu toku peněz možné. V podstatě to je bezhotovostní převod z účtu pošty na účet příjemce. Na převod peněz z účtu na účet banka žádné potvrzení nedává. Jestli chcete mít jistotu, že peníze byly připsány na účet příjemce, můžete zaplatit v hotovosti v pokladně banky.

Další odpovědi
hanulka11

podle mne není – můžeš se přesvědčit

http://www.ces­kaposta.cz/cz/sluz­by/penezni-sluzby/cr/postovni-poukazka-a-id254/

WeeBear

Bohužel ne, u složenky tp. A ta možnost není poskytnuta.

VTp

A ani nic podbného? Jak zjistím, že bylo vše v pořádku doručeno?