MrGandy

Je možnost sehnat v ČR služku?

Zajímá mě to spíše ze zvědavosti. Myslím tím služku i na několik let nebo dokonce bydlení v jednom domě. Týká se to spíše větších domů…

Nejlepší odpověď
Drap

Proč ne, stačí si podat inzerát, vybrat vhodnou paní, a slušně ji platit. Myslím, že podobným způsobem se dost lidí živí.Můžete v podstatě zaměstnat člověka na cokoli, pokud to neni v rozporu se zákonem

Další odpovědi
anonym

Samozřejmě, nemusíte ani podávat inzerát, jak se domnívá Drap. Existují profesionální agentury, které nabízejí hospodyně dle jakýchkoliv kritérií klienta, které se postarají o veškeré náležitosti.
Stačí jen zadat lokalitu a rozsah služeb.

HOMER

Přesně tak,ale neříká se však služka,ale hospodyně!

arygnoc

ano.

za peníze lze dnes vše.

iq

Určitě ano.Já si platím paní na úklid,praní atp. a nemohu si vynachválit časovou úsporu. Pokud bych si to mohl finančně dovolit,určitě bych bral i hospodyni na plný úvazek.Na druhou stranu trvalo dlouho, než jsem našel někoho u koho mi nebude vadit narušování mého soukromí,zvlášť v této republice:-(

led

Prišiel čas sluhov.
Dokonca je na to aj škola.
http://www.sme­.sk/c/5700601/pri­siel-cas-sluhov-reportaz-z-jednej-nevsednej-skoly.html
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prisiel-cas-sluhov-dali-by-ste-svoje-dieta-do-takejto-skoly
Určite je niečo podobné aj v ČR.

Georgo2010

A co manželka, nepřipadá si tak někdy?:-D