blackfag666

Je možnost předejít dědičnému vypadání vlasů?

Nejlepší odpověď
arachis

Taky jsi rád za takové odpovědi viz předešlé? No nic,alespoň já se pokusím Tě povzbudit. 1)Není to nemoc,ale kosmetická vada a dnes si holí hlavy kde kdo schválně.2)Existují speciální salony,kde se vlasy vpreparovávají.3) Je to zadarmo,skoro- správně se o ně starat,nosit co nejkratší ,pro tebe únosný sestřih,aby se neoslabovaly kořínky,používat kofeinové šampony,když máš chvilku masírovat hlavu,vyváženou stravu a v zimě nosit čepici,aby nepromrzala pokožka a určitě na netu najdeš spoustu dalších rad.

Další odpovědi
gecco

Jasně, snadno…
Stačí se nenarodit…
😉

RyuzakiKate

Zkus se vyprdnout na obyčejné šampony. Můžeš vyzkoušet smíchat lžíci žitné chlebové mouky s vodou, aby ti vznikla konzistence takové pěkné kašičky (nebo zhruba jakou mají šampony) a plácnout si to na mokré vlasy. Pak tak 2 minutky jemně masíruj a řádně vypláchni. Podporuje to růst vlasů a také ti je náležitě vyživí, zpevní a vůbec. Zkus experimentovat i s nějakými maskami třeba ze žloutku, jablečného octa… Genetika je sice genetika, ale proč vlasům trochu nepomoct :)

marci1

Předejít tomu nelze. Jez zdravě, rozmanitou stravu, co nejvíce vitamínů a minerálů. 🙂

Kubík23

Asi by to nebylo dědičné kdBy se toho dalo zbavit

Šidlo

ste si istí, že je to dedičné?
majú to ženy aj muži v rodine? nemajú to náhodou len tí členovia rodiny, ktorí 30 rokov robili v jednej chemickej továrni alebo 50 rokov pili viac, než je zdravé?
lebo v tom prípade to asi dedičné nie je

ak ste muž a ostatní muži v rodine sú proste plešatí klasickým spôsobom…s tým neurobíte nič
ak má viac členov rodiny tak riedke vlasy, že im rovnomerne presvitá koža/ vypadávajú im také ostrovčeky.......a sú k tomu chorľaví.....to by stálo za návštevu u lekárov, lebo to môže byť príznak niečoho oveľa horšieho

gecco

Arachis – předejít tomu nelze…
Ano, je možné alopacii řešit – ale – proč – „dnes si holí hlavy kdekdo“…
😉
Já su pro jednoduchá řešení…
😉