kikina0606

Je možnost otěhotnět? Poradíte prosím?

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda je možné otěhotnět 1den po menstruaci nebo í 2 den děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
mosoj

Mám takový dojem, že ať je to tak nebo onak, je již pozdě.
Pravdou zůstává, že vajíčko musí nejprve ve vaječníku uzrát. To by jsi ale jako žena měla vědět nejlépe. Co vás učí ve škole ?

Další odpovědi
Drap

Ano, je to možné, ale velmi málo pravděpodobné.

Mapel

Je to velice málo pravděpodobné, ale organismus si někdy záludný. Pokud máte graf bazální teploty, tak se nechá lépe odhadovat.

anonym

Otěhotnět může kdejaká panna nejen od Svrbska?!

sv.Arpád z Češenska se taky narodil z pucha zdatného,tak nevidím důvod proč vy byste nemohla porodit dalšího beránka do série?

da ny

Ano,
otěhotněla jsem takto 2× :)

bolak

mosoj: sexuální výchovu, různé techniky a tak..