Je možnost dohledat starý občanský průkaz ?

Odevzal jsem ho před 40 lety při výměně za nový.Hodil by se mi pro potvrzení o zaměstnání.

Nejlepší odpověď
panenka

tak to si zajdi na nejbližší městský úřad nebo tam kde ti vydáají občanky skus je tam poprosit a řekni na co to potřebuješ a oni by to měli v databázi v archiv vyhledat

Další odpovědi
anetadela1

No já bych řekla, že pokud to je už 40 let, tak ho už asi nedohledáte. Mám zato, že tyto věci se skartujou, nejvíš se skladují 5–10 let.