je možno vrátit nebo vyměnit televizor,

Po jaké době lze vrátit nebo vyměnit televizor, kvalita obrazu není dostatečná.

Odpovědi
Retko

Urcite to mozne je.

Pokud jste to kupoval v nejakem eshopu, tak se skuste podivat do jejich obchodnich podminek. Meli by tam mit neco o zruseni smlouvy. Zrovna to v jednom obchudku ctu, a maji tu ze do 14dnu muzete vratit zbozi bez udani duvodu, a nejaka omacka kolem toho. Dobre je si to precist.

A pokud jste to brali v kamennem obchode, tak taky neni problem. Jen ho tam zaneste, a meli by vymenit. Vetsinou je ten cas jeste mensi, takze necekat zbytecne dlouho.

LuciJe

Záleží na tom, kde jste ho kupovali. U internetových obchodů lze zboží VŽDY vrátit do 14 dní od doručení bez udání důvodu (v původním obalu a s dokumentací) – je to ze zákona.

Při nákupu v kamenném obchodě záleží na pravidlech daného obchodu – zákonem garantované právo na vrácení nemáte (pokud se nejedná o závadu), ale mnoho obchodů má nějakou lhůtu na vrácení zboží.