Je možno registrovat britské auto v ČR ?

Končím svůj pracovní pobyt v Británii, tady jsem si koupil auto se kterým jsem spokojen a rád bych si ho přivezl do Čech.Je nějaký problém s registrací britského auta ( volant na pravé straně,staré je 5 let)

Nejlepší odpověď
jkjk

Musite nechat seridit svetla a zrcatka na pravostranny provoz, pak vam udeli neprenesnou vyjimku (z povinnosti levostranneho rizeni), tj. s autem muzete jezdit, ale nemuzete ho prodat.