Imageplayer

Je mozno prevezt penzijni pripojisteni na investicko typu ING Smart?

Odpovědi
ARIS

Penzijní připojištění a investiční spoření jsou dvě různé věci.
To chce odborníka, já myslím, že to nepůjde.
Ale doporučím toho odborníka se kterým jsem spokojen, zkuste se zeptat jeho. www.smsporadce­.ic.cz

hanjimka

Možné to není jsou to dva úplně rozdílné produkty.Jediná možnost je vypovědět penzijko a peníze převést jako jednorázový vklad na investičko.Ale POZOR:předčasnou výpovědí penzijka přijdete o veškerou státní podporu!!Pak tedy záleží na tom kolik je tam uspořeno a na kolik by Vás placení obou produktů případně zatížilo.Dá se i penzijko snížit na minimum a ušetřené peníze vložit do investička.

quentos

no pojištění by rád „převezl“ každej ;{)>