je možno mít na jednom počítači dvě adresy skype?

Nejlepší odpověď
kapka

Je na to program MultiSkypeLauncher.

Zde ale diskuse, kde někdo tvrdí, že je to virus, tak nevím…
http://forum.zi­ve.cz/viewtopic­.php?f=925&t=1038330

Další odpovědi
Tombik

Možná s nějakým doplňkem, ale jinak je možné být z jedné adresy přihlášen jen k jednomu účtu. Snad by se to dalo vyřešit přepnutím uživatele, ale to by bylo moc zdlouhavé.

Zkusím se ještě ale mrknout na ty doplňky.

Hlada

Po odhlášení Skype/Odhlásit se je možné přihlásit se k libovolnému jinému účtu. Aby se Skype po zapnutí PC automaticky nepřihlašoval, je možné odškrtnout checkbox Přihlásit se při spoštění Skype.

Děda Louda

Vypni si automatické přihlašování a přihlašuj se ručně k jednotlivým úč­tům.

Tombik

Ten MultiSkypeLauncher nevypadá jako vir. Buď v klidu a klidně si ho stáhni 😉.

kapka

Ok.