daran

Je možné zrušit bankovní převod který jsem podal před 2 dny?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Před dvěma dny byla neděle. Pokud nebyla zadána pozdější splatnost, tak byla splatnost včera a pokud byly zadány platné čísla účtů a dostatečný zůstatek, tak platba včera proběhla.
Proč chcete příkaz k úhradě rušit?

Další odpovědi
jáára

To záleží na splatnosti.

nebo to reklamuj, že si se spletl nebo podle tvé situace. jsou s tím trochu potíže a nedal si dost informací.

lexx

já se obávám že ne…co se dává z pekla nevydává

McArthur

Pokud byl zadán příkaz přes internetové bankovnictví a platba ještě neodešla, tak se dá zrušit opětně v internetovém bankovnictví.

Pokud byl zadán příkaz v papírové formě a platbě ještě nebyla zúčtována, tak se dá příkaz zrušit promtním kontaktováním své banky.

Pokud byla platba zúčtována a byl zadán správný cílový účet (číslo), tak se dej na modlení, aby příjemce platbu vrátil. Nevrácení platby je sice trestný čin, ale občas se nějaký nepoctivec najde. Pokud to bude nepoctivec, nezbývá, než-li kontaktovat svou banku za účelem kontaktování banky příjemce, aby buď platbu vrátili nebo kontaktovali majitele účtu, aby ji sám vrátil. A pokud ani to nepomůže, tak zbývá policejní služebna.