tatanka

Je možné zpoplatněné vyšetření CT kyčelního kloubu? Kde a za kolik??

Nejlepší odpověď
Kepler

Byl jsem na cétéčku několikrát a nikdy jsem nic neplatil. Dokonce ani na NMR (nukleární magnetická rezonance), což je velice drahé vyšetření. Myslím, že to proplácejí všechny pojišťovny, ale jistý si nejsem. Já jsem u VZP.

Další odpovědi
mosoj

Na diagnostiku kloubu stačí RTG a sono. Je to věcí ošetřujícího lékaře.