Lucy13

Je možné zjistit jaký mám životní sen, až když ho prožiji???

Odpovědi
Terryle

Myslím, že určitě jo. Něco ti předem nemusí připadat až tak zajímavý a atraktivní. Nebo něco vůbec neočekáváš a ani tě nenapadne nad tím přemýšlet, že by to mohl být Tvůj sen. A pak se to začne dít a Ty si můžeš uvědomit, že tohle je vlastně to, co Tě dělá tak šťastnou, jak jsi chtěla být a nevědělas, jak na to… :)

poa.li

Myslím, že ano, často to tak bývá. To ale neznamená nejít za tím, o čem si myslíme, že nás naplní.