*Anonymka*

Je možné zhubnout 10–15kg za měsíc pokud má dítě (13 let) a váží 57kg?

Doplňuji:
Teda za 2 měsíce, NE měsíc..

Nejlepší odpověď
www

Z této nadváhy se dostat na normál znamená mínus 10kg.
To tempo je ale příliš uspěchané. Je to možné, ale současně nezdravé.
Více prozradí nejlépe dětský lékař, včetně postupů.

Další odpovědi
mojitek

přesně jak píše WWW. rychlé hubnutí ani nezkoušej.Hubni pomalu ať si tělo na to zvykne, kůže ti nepopraská a nerozhází se ti metabolismus-pozor na to.Zhubni tak 3 kila za měsíc a budeš FiT 🙂
Doplňuji:
není zač..........­.............­.............­.............­.............­....,třeba