LaDy MuSiC

Je možné,že Wow signal byl omyl?

Je možné, že to co bylo zachyceno nemusel být signál něčeho živého? Pokud to bylo úplně na sto procent, že to je něco živého, tak tedy to je už dostatečný důkaz, že je někde jinde život, ne? Nebo se mohlo jednat o omyl a není to tak úplně jisté? Doufám, že mě pochopíte.

Nejlepší odpověď
mojitek

Možné je všechno.Ale zajímavé je,že se snažíme hledat kdesi ve vesmíru a přitom nemáme probádanou ani naší vlastní planetu Zemi.Dna oceánů jsou probádána jen ze 1–3 % což je méně než třeba povrch Měsíce-ten je víc zmapován.Ale i mimo oceány už bylo objeveno tolik jasných indícií o aktivitách souvisejících s mimozemským životem,a pořád to hodně lidí nepřesvědčilo.To si lidi naivně myslí,že jsme ve vesmíru sami?Tahle představa mi připadá dost perverzní a dost naivní.Možná by lidi přesvědčilo až to,kdyby u nich ufounci zazvonili a představili se jim.