Klára K.

Je možné, že v budoucnosti se bude lidem „odsávat“ tuk?

Prostě, že by mu do „faldíků“ zapíchli jakousi odsávací hadici a ta by mu odsála tuk a pak by se z toho tuku udělalo třeba máslo nebo tak… Já vím, je to absurdní a nepřirozené, ale zajímá mě to, no nebyl by to úžasný svět, všude štíhlí krásní lidé, opravdu levné máslo a jiné mastné produkty, a konečně by zmizely ty pitomé reklamy na internetu typu: „Zhubla jsem za měsíc 15 kilo. Chcete vědět jak? Klikněte!“
No mě osobně by se to i líbilo 😁

Nejlepší odpověď
mosoj

Koukám že už se odsávají i mozky !
Doplňuji:
Vůbec to není o nechutnosti. Na vesmírné stanici pijí vodu kterou získávají z vyčištěné moči a lidských výměšků. Je to ale o řešení následků lidské blbosti.

Další odpovědi
Lol*

Odsávání tuku je „Liposukce“ , která už dlouhou dobu existuje. Do budoucna je to určitě možné, nikdo nevíme co bude, ale to máslo bych si nejspíše nekoupila -_- :D

anonym

Tuk se lidem běžně „odsává“ už dneska… 😉
Ale máslo by se z něj vyrobit dalo těžko, spíše se velmi podobá vepřovému sádlu – ale ještě jsem neochutnal.

anonym

Myslíš, jako že by člověk měl někde napevno zapíchnutou hadičku, která by sama od sebe vycucávala přebytečný tuk?
Pak jednou za týden by člověk šel na nějakou odběrnou stanici a oni by se ho zeptali, jestli to chce pro vlastní potřebu, nebo darovat, nebo prodat? Podle toho by se s tím dál zacházelo, řekla bys, že to chceš pro sebe, tak by to za mírný poplatek z toho utloukli máslo?? 😁
No já nevím, mě by to asi moc nejelo, kdybych sáhla do lednice a tam by byla kostka tuku s názvem „máslo z paní Novákové, spotřebujte do data na obalu“…

pokazdejinak

máslo je mléčný tuk a teoreticky by šlo udělat i z lidského mléka… ;) i když by ho asi moc nebylo – lidské mateřské mléko patří mezi ty málo tučné

tuk odsátý při liposukci je spíš lidské sádlo – vyškvařit a možná by to bylo i jedlé… ale já bych to nejedla :)

anonym

On by stačil pohyb, když už i mariňáci si nechávají odsávat tuk, aby se vešli do požadavků, tak to jde s lidstvem do kopru. Pár let po revoluci armáda si stěžovala, že mladí co rukovali nestíhali a nesplňovali základní požadavky. Takový kotoul je problém pro většinu dětí a to nemluvím o kotoulu vzad. V 50 nemám problém, ale ti mladí.....