Drap

Je možné, že tento národ díky prohibici vystřízliví a začne se zajímat o věci veřejné ?

Nejlepší odpověď
briketka10

nemyslím si, že bude, protože každej opilec bude pít dál a postará se o to, aby měl co pít i za cenu svého života a je mi jich upřímně líto :(
i zdravotníků všech lidí, co se na tom všem podílejí to je přeci hrůza..
ten chlast se jistě vrátí zpátky, jak píše tom004 a zlikvidován nebude, kolotoč začne nanovo :(

Další odpovědi
tom004

To si nemyslím. Spíš by mne zajímalo co bude po skončení prohibice. Alkohol se vrátí ze skladů na pulty a kolotoč začne znovu,protože nikdo neví,kolik lahví z těch x-tisíců uložených,je otráveno.

Fienir

Spíš se rozšíří černý trh a otrav přibude. Ale nakupujících z černého trhu mi líto nebude (to neznamená, že jim to přeju)
Doplňuji:
tom004: máš pravdu, proto doufám, že vláda se postará o to, aby alkohol byl zlikvidován nebo poslán na rozbor.

anonym

To je skoro totéž, jako kdyby ses ptal, zda je možné, že tato komunita upustí od chatovacích otázek a vrátí Odpovědi původní užitečné poradně.
ad tom004, do prodeje se vrátí jen ty značky a ty výrobní šarže, u nichž bude výsledkem šetření vyloučena kontaminace z defektních zdrojů.
Již dnes je prokázáno, že centrální zdroj pochází z velkoobchodu v Opavě, odkud byly zásobeny všechny další pokoutní a garážové stáčírny.
Seriózní likérky zatím vycházejí s čistým štítem a státní zákaz exporu už je absolutní nesmysl, jen pro alibismus Bruselu, protože pančovaný alkohol je výhradně segmentem černého trhu (v ČR obnášející přes 35% oficiálního prodeje) a vydělává výhradně díky spotřební dani, která se ale při vývozu neplatí, čili je podmíněn právě tuzemským prodejem.

terry

Myslím, že jsi příliš velký optimista 🙂.

venkovan

Ano. Budou hledat viníka a jeden z VV ministerstvu vnitra delší dobu šéfoval.
Ale pro mne jsou VV už uzavřenou kapitolou.

pizlicka

to spíš vláda prijde na to,ze je riskantni alkohol neprodavat,aby se prave tohle nestalo,a prikaz o zakazu prodeje rychle zrusi.

kruttor

To by museli zakázat ještě pivo.

anonym

pokud vím, tak alkohol se furt prodává ( i když ne tvrdý) a na trhu jsou dostupné i jiné věci než alkohol, tudíž si myslím, že se někdo uchýlí k jiným návykovím játkám.

led

to bohdá, nikdy nebude, pokud budou pivo a buřty!

led

Tvrdú vodka a rum sa už kupujú na Slovensku v pohraničných obciach
viď správodajstvo TN