Avatar uživatele
Drap

Je možné, že tento národ díky prohibici vystřízliví a začne se zajímat o věci veřejné ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, tom004, Pájo, briketka10, Kamionacka09, Fienir před 4239 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

nemyslím si, že bude, protože každej opilec bude pít dál a postará se o to, aby měl co pít i za cenu svého života a je mi jich upřímně líto :(
i zdravotníků všech lidí, co se na tom všem podílejí to je přeci hrůza..
ten chlast se jistě vrátí zpátky, jak píše tom004 a zlikvidován nebude, kolotoč začne nanovo :(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

To si nemyslím. Spíš by mne zajímalo co bude po skončení prohibice. Alkohol se vrátí ze skladů na pulty a kolotoč začne znovu,protože nikdo neví,kolik lahví z těch x-tisíců uložených,je otráveno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fienir

Spíš se rozšíří černý trh a otrav přibude. Ale nakupujících z černého trhu mi líto nebude (to neznamená, že jim to přeju)
Doplňuji:
tom004: máš pravdu, proto doufám, že vláda se postará o to, aby alkohol byl zlikvidován nebo poslán na rozbor.

Upravil/a: Fienir

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To je skoro totéž, jako kdyby ses ptal, zda je možné, že tato komunita upustí od chatovacích otázek a vrátí Odpovědi původní užitečné poradně.
ad tom004, do prodeje se vrátí jen ty značky a ty výrobní šarže, u nichž bude výsledkem šetření vyloučena kontaminace z defektních zdrojů.
Již dnes je prokázáno, že centrální zdroj pochází z velkoobchodu v Opavě, odkud byly zásobeny všechny další pokoutní a garážové stáčírny.
Seriózní likérky zatím vycházejí s čistým štítem a státní zákaz exporu už je absolutní nesmysl, jen pro alibismus Bruselu, protože pančovaný alkohol je výhradně segmentem černého trhu (v ČR obnášející přes 35% oficiálního prodeje) a vydělává výhradně díky spotřební dani, která se ale při vývozu neplatí, čili je podmíněn právě tuzemským prodejem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Myslím, že jsi příliš velký optimista 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ano. Budou hledat viníka a jeden z VV ministerstvu vnitra delší dobu šéfoval.
Ale pro mne jsou VV už uzavřenou kapitolou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

to spíš vláda prijde na to,ze je riskantni alkohol neprodavat,aby se prave tohle nestalo,a prikaz o zakazu prodeje rychle zrusi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kruttor

To by museli zakázat ještě pivo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

pokud vím, tak alkohol se furt prodává ( i když ne tvrdý) a na trhu jsou dostupné i jiné věci než alkohol, tudíž si myslím, že se někdo uchýlí k jiným návykovím játkám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

to bohdá, nikdy nebude, pokud budou pivo a buřty!

před 4239 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Tvrdú vodka a rum sa už kupujú na Slovensku v pohraničných obciach
viď správodajstvo TN

před 4239 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek