Shizuka

Je možné že se někdo urazí kvůli smajlíkum ?

Abyste byly více v obraze , dávala jsem tu otázku jestli by byl někdo ochotný a pomohl by mi se zprávou na support jedné hry. Pár lidí se mi ozvalo a já vybrala hned toho prvního (aspoň myslím,nebudu jmenovat-_-)
Přidala jsem si ho na skype a jak mile jsem napsala
''Dobře :D :) '' a on mi na to hned napsal že ty smajlíky můžu omezit že mu na tom nic vtipného nepříjde :D … tak jsem mu napsala že jsem tak zvyklá a on odpověděl tak že teď vím že on nemá smajlíky rád a že ho tím teď provokuju nebo co a proč je tam cpu … a pak jsem mu něco napsala ale to už si nepamatuju a on mi napsal :
Víš dítě, je to smajlík, který se směje. Víš, kdy ten smajlík vznikl? Když někdo chtěl do textu předat to, že se opravdu zasmál nad něčím, co mu druhý člověk napsal.
A když si tady hraješ na velkou „holku“, do mikrofonu by ses podělala strachy a vypisuješ „za prvé, blabla, za třetí“, tak si opravdu nemysli, že mám chuť takovýmu člověku nějak pomáhat. Jendou dospěješ…
Opravdu- překládám seriál, vedu herní portál, vedu rádio, vedu web s filmy, vedu wow server, vedu images upload službu a nikdo z mojeho týmu by si nedovolil to, co si ty dovolíš k cizímu člověku, kterej se tí nabídl s pomocí … Já se ti nemám potřebu vnucovat, ty se mě máš slušně zeptat…
Konec, měj se fajn… To jdu radši na večeři s přítelkyní, než tady zahazovat čas s nějakým děckem…
-
No na svou obhajobu musím říct že to on mi nabídl pomoc a já jsem jí slušně příjmu-la…A ještě tak nacpal něco že vede firmy rádia a weby .. což bylo úplně k jinému tématu než jsme měli :D…
No já nevím co si o tom myslíte vy? Prostě takhle vyjet jen kvůli 2 smajlíkům ? ..

Nejlepší odpověď
autacek

To neřeš, prostě zakomplexovaný blbec co se nedovede povznést nad věcí 🙂

Další odpovědi
cochee

Všeho moc škodí… a určitě i smajlíků

marci1

Je to možné, lidé jsou různí. Asi chce být zajímavý. Nemysli na to. 🙂

arygnoc

no, ono to je tak, forma komunikácie veľa prezradí o človeku.
a je pravdou, že nie hneď s každým sa hneď treba bratať.
ja osobne i na tomto webe vykám (prevážne), i keď viem, že „tykyzácia“ je na webe normálna. proste tak som naučený, tykanie považujem za takmer intímnu vec, ktorá vyjadruje môj vzťah človeku (ale je fakt, že tykať sa dá i v zlosti, keď niekomu čistíme žalúdok).
no a podobne je to i so smajlami. nie všade a vždy sa hodia, zvyk-nezvyk (skype-neskype).
ak to niekoho obťažuje, určite nie je vhodná odpoveď ;) alebo :)) či :D

Funna

vzhledem k tomu, jaké jsi dostala kázání jak vznikl smajlík a jak ti vyjmenoval všechny své aktivity, to vypadá, že je to pan „důležitý“, co se přece nebude zahazovat s nějakým děckem, ze kterého koruna nevypadne…takže se nad to povznes a netrap se tím…je fakt, že někdy to dnešní omladina s těmi smajloši přehání, ale takováto reakce je docela přehnaná…

zjentek

můj názor je, že je to silná káva. Opravdu umím i jiné výrazy, nežli silná káva, ale vzhkledem k tvé upřímnosti a citlivosti je tady snad neuvedu. Možná mu je napíšu do pošty, ty výrazy, pokud jí má otevřenu, protože je asi jasné, o koho jde. A tady uvedu, že by měl bez prodlení opustit web, není určen pro hojení syndromu méněcennosti na úkor uživatelů ,)

jirkajirka

. Nejsem na světě jen JÁ.
Jestli chtěl někdo poradit a vadili mu smajlíci,tak nevidím důvod ty smajlíky tam prosazovat za každou cenu. Ne všem se to musí líbit. Mne taky osobně vadí, když za každou větou je nějaký smajlík. Takovým diskusím se vyhýbám

anonym

Asi nechtěl, abys ho viděla, tak začal dělat bubáky, piš si co chceš, odpovídej, jak chceš, nikdo nemá právo tě soudit, kritizovat, pokud není proč a myslím, že v tomto případě vážně není proč, a i kdyby bylo pročněkomu vynadat, jde to bz jediného vulgárního slova, takže na takový lidi ty kašli, neměl odvahu ukázat hubu, tak ať ji má radši navždy schovanou, a smailíků si dělej taky kolk chceš, když se to někomu nelíbí, ať to ani nezačíná číst, já dělám taky smailíky a dělat budu, tak jsi mu měla vrátit stejnou mincí, no jo, ale člověka hned nenapadne…po btvě je každý generál, já jsem taky vždy překvapená, kde se ta zloba v těch lidech tady bere, kašli na to 😁. Jednou tady byla otázka, jestli můžou být dospělí na děti drzý, no a tady máš důkaz, že ano, aspoň tě tipuju ještě na dítě. Trapné je i když se dospělý chlap naváží do mladého děvčete, že se nestydí, hádat se skoro s dítětem, svědčí to jen a jen o tom, jaký ja ten člověk omezený, hloupý, až to práská dveřma. Prostě ty piš svým stylem a basta. Nebude ti co kdo poroučet, jak máš psát.

anonym

Nejsem omladina a stejně je dělám, nic špatnýho na tom není, je to úsměv, přece nenapíšu na konci věty „teď se usmívám“, já v tom nevidím nic tragickýho, ani špatnýho, ani urážlivýho, mě se to líbí 🙂 Měly tady být smailíky, jako obrázky myslím, aspoň tady na diskuzích, tyhle stránky jsou šedivé, fádní…