Anduška

Je možné, že se náš dech ve spánku sychronizuje s tikotem hodin,které máme v pokoji?

Odpovědi
JájsemRaibek

Ano je tomožné, tak stejně podvědomě srdeční stahy. Ono se zas až tak moc neděje, pokud tedy hodiny nejdou moc rychle nebo pomalu. To by v případě, že tělo potřebuje urychleně více kyslíku nebo krve by mohl být problém. V opačném případě, zrychlení by bylo tělo zase více unaveno.

mojitek

nevím jak s dechem,ale srdeční sval se pravidelnýmu tikotu bez našeho vědomí zřejmě krapet přizpůsobí