Calimë

Je možné že se mi může protrhnout bubínek?

Delší dobu mám na levé ucho pocit, jako kdybych se vynořila z vody, slyším na něj trochu otupěle, tlak jako od vody.
Může se mi protrhnout bubínek? Od čeho je to způsobené, může to být zahleněním?
Doplňuji:
A mohly by pomoci takové ty svíčky do ucha? Nebo „vypařování“? (horká voda a hlava pod ručníkem) V pondělí odlétám, tak něco rychlejšího
Kdyby mi bubínek praskl, co s tím mám udělat? Zahojí se to samo, nebo to potřebuje pomoci?

Nejlepší odpověď
Alesh

Máš v něm bordel. Nešťourej tam vatovými tyčinkami nebo to akorát víc udusáš. Zkus si lehnout na bok a nalít malinko peroxidu vodíku do toho ucha a nech to tam působit, je to „šumák“ jako prase, ale může to pomoct. Toto zkus několikrát zopakovat. Pokud to nepomůže dojdi si k doktorovi, nespíš tě pošle na ušní.

Další odpovědi
www

No to tedy nemá chybu. Delší dobu máš celkem solidní zdravotní problém, v Po odlétáš a teprve dnes, v So, to začneš řešit na netu ☹ .
Zkus návrh od Alesh a modli se, aby to pomohlo!

Michal Kole

Bohužel ano, pokud máš infekci ve středním uchu