Je možné, že po dvou měsících tvrdá matrace změkne?

Koupili jsme před půl rokem nové tvrdé pěnové matrace.Už po dvou měsících se dost proležely a v místě největšího těžiště jsou měkké a nepohodlné. Jsem velmi sklamán s kvalitou. Je možné tento problém reklamovat a nebo je to normální.

Odpovědi
panenka

na zakoupený výrobek máte dle zákona 24 měsíců.ale skutečně je možné že se to po 2 měsících může stát.