Je možné, že mi z akvária zmizely krevety?

Včera jsem vyměňovala akvárium a po vylovení krevet 2 chyběli. v akvariu jsou pouze krevety a surmovka. Krevety jsou dospělé. nikde okolo akva mrtvé neleží. je možné, že krevety umřely a ostatní je snědly?

Nejlepší odpověď
www

Je to možné a osobně bych považoval za možného původce i tu surmovku.
Názor

Další odpovědi
zjentek

ještě se zeptej ostatních, kteří mají k akvárku přístup ..třeba si někdo dělal čínské nudle nebo tak něco ,)
Jinak ale je všeobecně známo, že surmovka vražedná sežere, co ji přijde do cesty, teda aspoň ostatní plže nabeton ,)

honza19hk

neskončily na talíři ??

anonym

mě lozily po koberci, málem jsem na jednu šlápla, nevím, jak dlouho tam chuděry byly a proč se tak rozhodly…