rorajs

Je možné že mi někdo zablokoval moje vlastní stránky ?

když zadám www.netstranky.cz tak mi to napíše : Překročen bezpečnostní limit požadavku z jedné IP adresy . zpomalte prosím !!!! co to má jako znamenat ????

Nejlepší odpověď
led

Podmínky užítí bod 29:
Přenos dat webových stránek může být sledován a v případě překročení rozumné míry mohou být služby omezeny. Aktuálně je tento limit stanoven na 6 GB pro nekomerční tarif / 12 GB pro komerční za měsíc. K aplikování FUP je přistupováno především v případě zneužití služeb.
To znamená, že zjavne z jednej IP dochádza k intenzívnejšej komunikácii – preberanie dát.

Další odpovědi
arygnoc

no, je to zdarma, tak sú tam asi nejaké limity na prenos dát (to sú tie požiadavky z IP adresy).
odpojte sa z internetu, pripojte sa (stránky môžu ostať otvorené).
alebo použité anonymné prehliadanie/pri­pojenie.