dankokat

Je možné že mě kocour může škrábnout tak abych měla vnitřní krvácení?

Nejlepší odpověď
Braník

pokud jsi blondýna,tak to možné v tomto případě je.
Jinak ne!!

Další odpovědi
Drap

To tedy asi možné neni. Jedině že by jsi ho spolkla.

bolak

Pokud bys ho spolkla nebo vdechla pak ano, je to možné.

huxa

v normální situaci ne, ale pojďme trošku spekulovat :)
Máš hodně už ochablou ledvinu, ještě lépe pohmožděnou až trošku natrhlou, naráz se ti strašně hodně zvýší krevní tlak a kocour tě škrábne nebo do tebe jen ťukne u ledviny-protrhne se a je velká šance smrti, ale určitě ti došlo, že toto je velmi nepravděpodobné :)

Morčata331

Ne

anonym

Zbav se kocoura. Evidentně na Tebe nemá dobrý vliv.
Pokud víš, co je to „vnitřní krvácení“, tak nejspíš víš Ty sama, že tahle otázka je hodně mimo realitu.

bolak

huxa: ty tomu kocourovi moc často drápy nestříháš co? :)